.

.

Wall-e и Ева Ѕид Decal Цртани филмови Роботи Винил Налепница Дома Декор Идеи Внатрешни работи Отстранлив Детска Соба Ѕид Уметност

Wall-e и Ева Ѕид Decal Цртани филмови Роботи Винил Налепница Дома Декор Идеи Внатрешни работи Отстранлив Детска

DEN 472.00
DEN 575.52
-18 %
Од стока

Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Медиум : 45 x 58 cm Голем : 58 x 76 cm
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ

боја:
Црна, Сина(H615), Сива(H627), Грин(H619), Розе(H611), Виолетова(H630), Црвена(H608), Бела(H601), Жолта, Кафеава(H624), Портокалова(H606)
Големина:
45x58cm, 58x76cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
М-2739
Спецификација:
Single-piece Package
R

Додатоци на производи