.

.

Нови 30Cm Висока Божиќ Одмор Nutcracker Бонбони Витез Кралот Гроздобер германски Дрвена Маса Орев Играчка Zakka Кукли

Нови 30Cm Висока Божиќ Одмор Nutcracker Бонбони Витез Кралот Гроздобер германски Дрвена Маса Орев Играчка Zakka

DEN 1343.04
Од стока


Опис
Идеален подарок за Мајката е, Бабата, Пријатели и себе си и совршен за оние во домови или канцеларии за да заличи секојдневните! Во Европа, зашеметување германски дрвени nutcrackers се кредитираат со чудотворна моќ. Тоа ќе ви донесе среќа, и гревот ќе биде далеку од вас. Нашите nutcracker војници со внимателно направена ќе им се обезбедат повеќе моќни. Секој традиционалните nutcracker имате дрвена leaver на задната страна за отворање на глувчето. Тие може да се заштити секој член на вашето семејство.
100 % Сосема Нов и висок квалитет
Материјал : насликана на дрво и крзно
Четири стилови : тапанар, трубач, мечувалец и halberdier
Секоја Големина (приближно) : 30cm Високи
Пакет се вклучени : nutcracker војник со кутија

Материјал:
Дрво
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Бренд Име:
AIBOULLY
Тема:
Луѓе
R

Додатоци на производи