.

.

Дома Декоративни Керамички Бела Црна, Црвена Swan Скулптура Слика Статуа

Дома Декоративни Керамички Бела Црна, Црвена Swan Скулптура Слика Статуа

DEN 1200.00
Од стока


Дома Декоративни Керамички Бела Црна, Црвена Swan Скулптура Слика Статуа
Големина : about H24 CM X W16 CM H19 CM X W13 CM
Цената е за 1 сет .

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Тема:
Животните
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
youngsjdz
боја:
Бела,Црна,Црвена
Шема:
Swan
Големина:
aboutH24CM X W16CM H19CM X W13CM
Користи:
дома hecorative
R

Додатоци на производи