.

.

8На Кина, Тибет Будизмот Tsongkhapa Лама Монахот Гуру Буда Сребро Бронзена Статуа Декоративни Подароци Празнична Претставува Пријателство Подароци

8На Кина, Тибет Будизмот Tsongkhapa Лама Монахот Гуру Буда Сребро Бронзена Статуа Декоративни Подароци Празнична

DEN 4118.00
DEN 5279.52
-22 %
Од стока


Димензии : Висина Висина 8 инчи .Должина 5 инчи . Широчината 4 инчен Материјал : Тибетската сребро (бела бакар gilt злато и сребро)

Тема:
Маскота
Бренд Име:
MOEHOMES
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина
R

Додатоци на производи