.

.

HAOCHU Прилично Париз Cityscape Ајфеловата Кула Ѕид Уметност Слика Платно Сликарство Постер Апстракт Позадина Влезот Канцеларија Ноќни DIY

HAOCHU Прилично Париз Cityscape Ајфеловата Кула Ѕид Уметност Слика Платно Сликарство Постер Апстракт Позадина

DEN 251.00
DEN 352.80
-29 %
Од стока


Карактеристики :
HAOCHU Бренд Име : Платно Сликарство Материјал : Платно Големина : 1inch≈2.5 cm,8x12inch(20x30cm),12x16inch(30x40cm),16x20inch(40x50cm),16x24inch(40x60cm),20x28inch(50x70cm),24x32inch(60x80cm) Пакет содржина : 1piece Функција : Badroom Home Office Позадина Декорација итн. За боја, а отпадоци малку боја различни, тоа е нормално, се надевам, ќе може да ги разбере! Известување:рамката не е вклучена. Контакт и ни кажа големината кога ќе треба да се прилагодите
Следниве се слични производи, се надевам дека ќе ви се допадне!

Големина (Инчен):
21X30cm без рамка, 30X40cm без рамка, 40X50cm без рамка, 40x60cm без рамка, 50X70cm без рамка, 60x80cm без рамка
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Бренд Име:
HAOCHU
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
1709JRZ170-XD198
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
Акварел
Предмети:
Пејзаж
Објектот:
Платно Сликарство
се користи за :
Коридор Спалната соба Дневна Соба Кафе Бар Декорација итн.
Големина:
21x30cm,30x40cm,40x50cm,40x60cm,50x70cm,60x80cm
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Ако прилагодени:
Yes
Обликот:
правоаголник
R

Додатоци на производи