.

.

HAOCHU Креативни Камен Уметност Дрво Бакнеж Двојка Рок Лице Ѕид Постер Апстракт Современите Платно Слика за Дома Спална соба Оркестарот

HAOCHU Креативни Камен Уметност Дрво Бакнеж Двојка Рок Лице Ѕид Постер Апстракт Современите Платно Слика за

DEN 248.00
DEN 407.04
-39 %
Од стока

Карактеристики : Бренд HAOCHU Материјал : Висок Квалитет на Платно Големина : 21*30 CM 30*40 CM 35*50 CM 40*60СМ 50*70 CM 60*80СМ Пакет се Вклучуваат : 1 X Слика (Без Рамка) Еко-пријателски, Убаво Ѕид Декорација.

Големина (Инчен):
30x40cm Без Рамка, 35x50cm Без Рамка, 40x60cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка, 21x30cm Без Рамка
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
MGB024
Бренд Име:
HAOCHU
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Предмети:
Цртан филм
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Техника:
Спреј Сликарство
R

Додатоци на производи