.

.

Страшно Лице Ноќта На Вештерките Винил Decal Налепници , Ноќта На Вештерките Партија Материјали Етикета Налепници Дома Декорација Додатоци

Страшно Лице Ноќта На Вештерките Винил Decal Налепници , Ноќта На Вештерките Партија Материјали Етикета Налепници

DEN 86.00
DEN 91.68
-6 %
Од стока


Добредојдовте на "јас приказна",ние сакаме нашите производи да биде дел од вашата приказна.
Оваа серија е специјално дизајниран за извоз во Европа и сад на производи,но, исто така, изборот на ebay Врвот рангирани на продавачот. ( Многу производи изгледаат исто,но квалитетот е многу различен) Ако сте одговорни продавачот на квалитетот на производот или сакате вашиот бизнис може да трае долго,оваа серија ќе биде вашиот најдобар избор.
Квалитет : редовни бренд производители произведуваат, обезбедување на квалитет. Внатрешен ѕид облицовка не-човечки причини или светло на животната средина може да се гарантира пет години без исчезнува не падне.
Карактеристики : Отстранлив налепници/Лесно се Држи и Лесно полетување/Двоен Модел во Стакло,внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом,тоалет,канцеларија,детска градинка,ученичкиот дом или продавница/Еколошки безбедни и водоотпорен
1 сет обично вклучува : 1 лист Винил Decal;1 лист за Пренос на Фирмата;1 buc Инструкции Во Engsish.1 buc Препорачува заврши ефект дијаграм
Боја : бела/ Црна/Розова/Сино/Црвена Роза..( стандардната боја е црна, Можете да изберете боја од бојата на копчиња .)
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Слики се обезбедени за повикување само.За ВИСТИНСКАТА Големина на лист,ве молиме референца на мерења погоре ( Ако имате било обичај или треба и други големини или бои,ве молиме да ни кажете)
-
6pcs по многу.
Можете да Изберете Џек-О-Фенер, Дух , Чудовиште се соочува иако боја копчето.
Украсете го вашиот ноќта на Вештерките услуги и прехранбени производи со овие јасни налепници.
Место нив на свој Мајстор Тегли, Млеко Шишиња, јасно пластични чаши и повеќе!
Етикети се 1,8" јасно плоштад со црна печатење.
6pcs по многу. Налепници само , БЕЗ шишиња
6pcs по многу. Налепници само , БЕЗ шишиња
6pcs по многу. Налепници само , БЕЗ шишиња
-

забелешка : ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот, таму ќе биде без оштетување на ѕидовите
Пакување : кога големината е доволно голем или квантитетот повеќе од една,ние ќе се овозможи и слободно хартија цевка пакување
Боја Картичка :
1 Црно. 2 сива. 3 бела. 4 сина. 5. сина. 6 небото сино. 7 Темно зелена. 8 светло зелена. 9 violets. 10. Светло виолетова. 11 браун. 12 бургундија. 13 топла розова.14 меки розова боја. 15 црвено. 16 портокал. 17 беж. 18 златно жолта
Испорака : Препорачана Услуга е Кина пост ЕМС.Курирската служба DHL.UPS-от.FEDEX.DHL ве Молиме имајте во предвид дека превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. (Ако изберете експедитивни услуги, ве молиме да не информирате пред плаќање, ние ќе ви ги даде пониска поставување на товар, доволно количина на стока може да биде слободен
Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Големина:
6pcs of Width 4.5cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Censor Кодот:
S71
Број На Модел На:
S71
Материјал:
ПВЦ
Спецификација:
Multi-piece Package
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Duknow
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници
Тема:
Шунката етикета ноќта на Вештерките Налепници
Цели:
Украсете го вашиот ноќта на Вештерките услуги и прехранбени производи
Стил:
Креативните
Место на Потекло:
Шангај Кина (Копно)
Се препорачува простори:
Мејсон Тегли, Млеко Шишиња, јасно пластични чаши
Големина:
Each Decal 1.8
Функција:
Acabamento комо pintura
is_customized:
yes
Материјал:
Винил
R

Додатоци на производи