.

.

YOYOYU Ѕид Decal Месечината на Мојот живот, Мојот син ,Мојата Ѕвезда Цитати Детска Градинка Винил Налепница Отстранлив Спална соба Декорација Mural GY23

YOYOYU Ѕид Decal Месечината на Мојот живот, Мојот син ,Мојата Ѕвезда Цитати Детска Градинка Винил Налепница

DEN 357.00
DEN 475.20
-25 %
Од стока


Купувачот Забелешка :
1. имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција не мора боја можете директно да го изберат , pls мора да имајте на ум на боја заедно со вашата нарачка .
2. ние сме резба decal , па пренос на филмот доаѓа посебен , треба да се applicate тоа и трансфер на decal на вашиот ѕид со себе , pls се види на видео .
Опис :
Големина на : Мали 42 X60cm ,Средината 58 X80cm
Материјал : животна Средина Винил ПВЦ
Функција : Пренослив и Издржлив
pls се грижи decals мора да се користи на Многу Мазна место , мазна ѕид ,мазна дрвени, мазна прозорец итн
За боја : боја можеби ќе биде малку различен од можете да го видите во зависност од Вашиот монитор поставување, па pls разбере !
Ако ви треба "друга боја" не се во опција ,или има име да биде персонализирана , pls имајте на ум дека кога ќе го поставите цел на потврди страница,pls види подолу слика како да се напомене

боја:
ЦРНА, 615 СИНА, 627 СИВА, 635 МЕКИ РОЗОВА, БЕЛА, ДРУГА БОЈА
Големина:
42X60CM, 58X80CM
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
GY23
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
боја:
40 боја за опција
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ
R

Додатоци на производи