.

.

Тибет Непал tara буда Kuan статуа Guan Јин thangka мир богатство

Тибет Непал tara буда Kuan статуа Guan Јин thangka мир богатство

DEN 711.00
DEN 911.52
-22 %
Од стока


welcom е да се мојата продавница
Големина
Висина 35 инчи Долго 24 инчен
Висина 90 cm Долги 60 см
Тежина 0.3 КГвклучени тежината на материјали за пакување
Материјали од свила платно
Состојба Добра состојба
Потекло Кина


Тема:
Будизмот
Стил:
Традиционален Кинески
Бренд Име:
Tnukk
Материјал:
Текстилна & Ткаенина
R

Додатоци на производи