.

.

Дома ѕид декорација сликарство ,Кинески стара хартија копчето за сликање Рен bo македонскиот 3 Gu Мао Лу пејзаж Сликарство

Дома ѕид декорација сликарство ,Кинески стара хартија копчето за сликање Рен bo македонскиот 3 Gu Мао Лу пејзаж

DEN 1776.00
DEN 2400.00
-26 %
Од стока

големина долго : 165cm широк : 65 CM ако имате било каков проблем во врска со предмети или плаќање, брод, ве молам да ме контактира или да ми испрати порака .јас ќе ви одговориме во рок од 1 дена. Почитувани : Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас, во моето срце, нашето пријателство е првиот, бизнис е вториот засекогаш. 1.откако ќе го добиете вашиот предмети, ве молиме оставете ме 4 ѕвезда и 5 ѕвезди добар фидбек, како е можно поскоро ако не сте задоволни.И тогаш ние го стори истото за вас. 2.Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем. Ние разбираме што може да не биде задоволен за неколку предмети.Ве молиме ни e-mail Прво, пред да замине 1 ѕвезда и 2-3 ѕвезда лошо повратни информации .и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми . Ние богатство за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте ме веднаш. Shippment 1. Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е Успешна. 2. Кина Пост Воздух mail.Обично тоа ќе се земе 10-25 работни дена да пристигнат. 3.EMS Обично тоа ќе се земе 8-18 работни дена да пристигнат. Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина. 4. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење. 45. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас, и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса. 5. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. По Услуга Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка (и) од нас.Ве молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена .Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.Доколку ви се допаѓа нашата содржина (s) или имате било какви прашања со нив, ве Молиме контактирајте ме пред вашата цел. Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат. И ќе добиете одговор во рок од 24 часа.

Материјал:
Хартија
Стил:
Традиционален Кинески
Тип:
Цртежи
Број На Модел На:
Кинески сликарство
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Хартија
Медиум:
Акварел
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
минимум
R

Додатоци на производи