.

.

3D Ѕид Налепница Водоотпорен Божиќ Мал Глушец Дупка на Ѕидот Налепници Децата Соба Дневна Соба Позадина

3D Ѕид Налепница Водоотпорен Божиќ Мал Глушец Дупка на Ѕидот Налепници Децата Соба Дневна Соба Позадина

DEN 71.04
Од стока


Ѕидот налепници : 1 може да се отстрани
2. Животот водоотпорен
3 двострано визуелен модел
4 Зелен ѕид налепници
Тежина : 30 g

Шема:
3D Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
XY098
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Пластични
R

Додатоци на производи