.

.

2018 Најновите Божиќ 3D Ѕид Налепници за Прозорецот за Приказ на Дедо Мраз Дома Декор Елка Дома Декорација Додатоци 11 Видови

2018 Најновите Божиќ 3D Ѕид Налепници за Прозорецот за Приказ на Дедо Мраз Дома Декор Елка Дома Декорација

DEN 336.00
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
НЕМА.1
НЕМА.2
НЕМА.3
N О . 4
НЕМА.5
НЕМА.6
НЕМА.7
НЕМА.8
НЕМА.9
НЕМА.10
НЕМА. 11
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тема:
Фестивал
Бренд Име:
ZOOYOO
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
3D Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Божиќ stiker
Големина:
48.5*72cm
Материјал:
ПВЦ
R

Додатоци на производи