.

.

Цртан филм животинско пилоти градот зграда, ѕид налепници за детска соба оркестарот diy уметност mural отстранлив ѕид налепница

Цртан филм животинско пилоти градот зграда, ѕид налепници за детска соба оркестарот diy уметност mural отстранлив

DEN 155.00
DEN 191.52
-19 %
Од стока

Можете да брод објектот назад за наплата ( превозот надомест ќе не враќа) или размена.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Јас ќе ви дадам мојата најдобра услуга , ние производи дојде директно од кина фабрика. Купувачот : Здраво , продавачот , сите предмети во вашата продавница се бесплатен превозот или не? Продавачот : да бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Mail.
Ние во продавница, може да се меша сите брендови , боја , големина и така натаму . И не't испратите на информации. Бидејќи јас имам многу производи не ги листа на веб-сајтот сеуште .Понудата Со Доверба! Ве молиме Имајте во предвид : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз , ние'll прогласи како подарок со пониска вредност ,ако било увозни давачки на такси се купувачот 's одговорност.
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Купувачот : Здраво , продавачот, Мојот пакет беше заглавен во царината, тие не't порака до мене, јас може да't get it , Сега јас треба да се отвори некој спор. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
Начин на плаќање : Поддршка Ali Express Зачувам услуга. Превозот услуга : Кина Пост Воздух Парцела(помалку од 2 KG) , ние нудиме бесплатен превозот! Ќе потрае околу 10-25 работни дена се постигне , ќе се Обезбеди следење на број , (но малку подолго време , треба да имаат доволно трпение за чекање на производи). Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Па може да ви испрати слика или предмет код за мене . Купувачот : Здраво , продавачот , јас не't receive мојот пакет, што 's случува ? Зошто може да't песна на следење на број? Е тоа погрешно? Продавачот : здраво пријател, ние сме испратени на пост , можеби ќе треба да направите некои процес на работа. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Клиентите Задоволително не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Клиентите задоволително : не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Она што можам да направам сега? Продавачот : ви Благодариме за вашата поддршка. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ако ви се допадна производот , но не можете да го најдете нив Ние во продавницата на nokia , ве молиме не't worry . Имаме повеќе брендови , повеќе модели , повеќе боја во парк. Купувачот : Здраво , продавачот, добив мојата пакети, ми се допаѓа тоа , исто така, квалитетот е неверојатно , но тоа изгледа премногу мала за мене. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Ние обезбедуваме политика на враќање.Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо! Можете да трговија на големо нив за препродажба , ние може да превозот од нив на вашиот потрошувач директно.Понудата Со Доверба!
.
Се враќа : Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 3 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Продавачот : Жал ми е , сите екстра данок на царинската се купувачот 's одговорност, сите ние може да се направи е да се обиде да се потрудиме да се остави на купувачот да се избегне данок , ние ќе го одбележи ниска цена на пакетот и ја прати како подарок.

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
HM1SK7122
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Материјал:
ПВЦ
R

Додатоци на производи