.

.

Океански Бран Море Морски Винил Ѕид Decal Водоотпорен Ѕид Налепници За Бања Спалната соба Уметност Дома Декорација Налепница 3D Постер LA508

Океански Бран Море Морски Винил Ѕид Decal Водоотпорен Ѕид Налепници За Бања Спалната соба Уметност Дома Декорација

DEN 431.00
DEN 574.08
-25 %
Од стока

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
63cm широк X 42cm високи
84cm широк X 56cm високи
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

боја:
црна, сина, сива, црвена, бела, прилагодено боја
Големина:
63x42cm, 84x56cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
LA508
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
R

Додатоци на производи