.

.

Европската Кинески стил Метал глеѓ насликани занаети делфин, дома декорација десктоп украси (A498)

Европската Кинески стил Метал глеѓ насликани занаети делфин, дома декорација десктоп украси (A498)

DEN 1617.60
Од стока


Материјал : цинк легура
мали стоки мини стока
големина : 90×4.5×6.3 cm
Големина може да бидат пристрасни
Ако постои тарифа, тоа ќе биде платена од страна на клиентот.

Тема:
Спорт
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AIBOULLY
R

Додатоци на производи