.

.

TNUKK Кинески антички Сина и бела Рака-насликани Порцелански Вазна w Кинг Династијата Qianlong Марк q231

TNUKK Кинески антички Сина и бела Рака-насликани Порцелански Вазна w Кинг Династијата Qianlong Марк q231

DEN 1272.00
DEN 1631.52
-22 %
Од стока


добредојдовте во мојата продавница
големина висина 220mm Дијаметар 110mm

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Тема:
Патриотизам
Стил:
Традиционален Кинески
Бренд Име:
Tnukk
R

Додатоци на производи