.

.

5 Парче ЅИД СЛИКИ ЦРНО БЕЛ ЕЛЕН ШУМА за Кујна, дневна соба декоративни слики Слика на платно ЗА СПАЛНАТА соба ЅИДОВИ

5 Парче ЅИД СЛИКИ ЦРНО БЕЛ ЕЛЕН ШУМА за Кујна, дневна соба декоративни слики Слика на платно ЗА СПАЛНАТА соба

DEN 694.00
DEN 1387.20
-50 %
Од стока

5 Парче ЅИД СЛИКИ ЦРНО БЕЛ ЕЛЕН ШУМА за Кујна, дневна соба декоративни слики Слика на платно ЗА СПАЛНАТА соба ЅИДОВИ
Опис : Предмет : Пејзаж Масла Функција : Unframe Има лево екстра 3-5cm за да додадете рамки тип на Производ : Платно Поставено, Платно Печатење, Форма : 5 Панели, Уметност Стил на Фотографија, Облик : Плоштад, Големина : Size1 : 20x30cmx2+20x40cmx2+20x50cm(8x12inchx2+8x16inchx2+8x20inch) Size2 : 30x40cmx2pcs + 30x60cmx2pcs + 30x80cmx1pcs(12x16inchx2pcs+12x24inchx2pcs+12x32inchx1) 2 режими на избор = НЕМА врамени или Со врамени Боја : multicolor Слики Детали : Мало Цел 1-12 парчиња е Малопродажната цена.Превозот со e Packet или Пост Воздух Mail.Неговата потреба 8-25 дена пристигне во вашето место. (Секогаш имаат добра брзина за да Обединетите Изјави, Канада,Главните Земји во европа и Азија.) Политика на враќање ќе даде целосна наплата само доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по предметот назад до нашата продавница. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во. Ќе треба да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние ќе не вратат трошоците за превозот и не надомест за превозот назад до нас. Повратни информации ве Молиме да ни даде повратна информација навремено по сте го добиле на дресови.Вашата позитивни повратни информации и коментари ќе ни даде повеќе силна моќ во развојот на бизнис-да ви послужи дури и подобро! Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи подобро,се Надеваме да се вашиот најдобар снабдувач & пријател,ти Благодарам! Уживајте Во Вашата Шопинг !

Големина (Инчен):
Големина 1 БЕЗ РАМКА, Size2 БЕЗ РАМКА, Големина 1 со Врамени, Големина 2 со Врамени
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
Ѕид слики за дневна соба
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Декорација:
Барови,Дома,Хотел,Канцеларија,кафуле,Ресторан,Спална соба,КТВ
Пакување:
СЕ ТРКАЛААТ ВО ЦЕВКА
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Рамка:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
модуларен слики:
слики за дневна соба
Гроздобер дома декор:
сликите за спална соба
Обликот:
правоаголник
R

Додатоци на производи