.

.

Хинду Бог Буда Винил Ѕид Налепници за Јога Студио Отстранлив Уметност Decals Дома Декор Дневна Соба Црн Ѕид Decal Mural ZB505

Хинду Бог Буда Винил Ѕид Налепници за Јога Студио Отстранлив Уметност Decals Дома Декор Дневна Соба Црн Ѕид

DEN 383.00
DEN 510.72
-25 %
Од стока


Големина (custom sizes достапни по барање)
42cm широк x 42cm високи
56cm широк x 56cm високи
1 инч = 2.54 см
- C O L O R C H O I C E ! Сите наши боја во нашиот боја табела се достапни.Но, ние не нудиме така
многу боја опции, ако сакате некои боја не спаѓаат во боја опција, ве молиме
изберете custom боја и да го одредите боја со остави порака или контактирајте со нас , Ако ние не се
примите порака, ќе добиете decal во боја на прикажување на сликата!
- Нашите decals се направени на Nontoxic Винил Материјал. - Decals може да биде лесно да се отстрани без оштетување на ѕидовите. но, не може повторно да се употребуваат откако се применува. - Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. - Големината што е прикажано на сликата, може да не ги одразуваат вистинската големина. Тоа е за покажување цел. - Нашите decals се умре сече па нема позадина . Ние прифаќаме прилагодено нарачки . Ве молиме контактирајте со нас со вашите идеи и ние ќе се потрудиме да ги реализира

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, H635 Меки Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Државата Сива, Виолетова, Кафена, Теал, Друга боја избор
Големина:
56x56cm, 42x42cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZB505
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Тема:
Шема
Материјал:
Винил
R

Додатоци на производи