.

.

Happymems Дрвени Пеперутки 24pcs/многу Недовршени Дрво Форми DIY Занает Scrapbooking 4 стилови Мешани Дрвени Облици Дома Декор

Happymems Дрвени Пеперутки 24pcs/многу Недовршени Дрво Форми DIY Занает Scrapbooking 4 стилови Мешани Дрвени

DEN 209.00
DEN 278.40
-25 %
Од стока


Материјал:
Дрво
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Тема:
Љубов
Бренд Име:
среќен mems
Дома декорација додатоци:
scrapbooking
scrapbooking:
embellishments за scrapbooking
Дома Декор:
производи за домаќинството
Употреба:
Ѕидот Налепници
Дрво:
борови дрва
Точка 1:
Дрво Форми
Точка 2:
Дрвени форма
Точка 3:
DIY Занаети
Точка 4:
дома декорација
Точка 5):
Ѕидот се држиме Занаети
R

Додатоци на производи