.

.

Тибет Тибетската Buddhis Bhaisajyaguru бронза на задната страна на врежан змеј статуата на буда.

Тибет Тибетската Buddhis Bhaisajyaguru бронза на задната страна на врежан змеј статуата на буда.

DEN 3740.00
DEN 4794.72
-22 %
Од стока


добредојдовте во мојата продавница
Големина
Висина 8.3 инчи Долго 5.1 инчен широчината 3.2 инчен
Висина 21 СМ Долго 13 СМ, широка 8 СМ
Тежина од 1,5 КГвклучени тежината на материјали за пакување
Материјали месинг
Состојба Добра состојба
Потекло Кина

Тема:
Будизмот
Бренд Име:
Tnukk
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина
R

Додатоци на производи