.

.

Руската Мини Симпатична Жирафа Албум Фотографија 50 Страници Единици Книга Носителот Колекција Фото Ознаки Белешки Мулти-Функција Албуми

Руската Мини Симпатична Жирафа Албум Фотографија 50 Страници Единици Книга Носителот Колекција Фото Ознаки

DEN 288.00
DEN 564.00
-49 %
Од стока

Ве молиме погледнете го производ големина пред купување Забелешка : ве Молиме запомнете дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. Како патот е далеку, постојат некои производи кои се во транзит може да бидат оштетени, ако добиете производот имате било какви прашања, ве молиме да не се отвори спорови, Pls контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши, додека не сте задоволни, ви благодарам за вашата соработка Matterial : картон + kraft хартија Фото големина : 10x15cm со Висок капацитет, висока transmittance Можат да се сместат 6 инчи од 100 фотографии
Mos т на фотографии, направени на физичко, поради лични разбирање на боја и прикажување на боја разлики и други причини, не може да биде одредена боја со вистински производ, боја преовладуваат во вид
Купувачот Забелешка

Тип:
Interleaf Тип
Фото Складирање Количина:
81 -100 листови
Број На Модел На:
HHPA0002
Бренд Име:
ZUCZUG
Употреба:
Децата Фото Албум
Стил:
Цртан Филм Фото Албум
Големина:
6 inch
Маска Материјал:
Kraft Картон
Задолжителен:
Интерстицијална албум
Име:
Децата Фото Албум
Matterial:
ПВЦ+Kraft Картон
Можете да ги зачувувате фото големина:
10x15cm
Тип:
Interleaf Тип
Број на фотографии:
100 Фотографии од 6 Инчи
Моден:
Спомен минатото спомени албум
R

Додатоци на производи