.

.

KKYGU Дрво рамка за платно маслото Фабрика обезбеди сопствен било која големина природата дрво DIY рамка голема големина на слика внатрешна рамка

KKYGU Дрво рамка за платно маслото Фабрика обезбеди сопствен било која големина природата дрво DIY рамка голема

DEN 335.00
DEN 372.48
-10 %
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница, Имаат убав ден.
Ние си имаме свој фабрика, сите се во акции, и по фабрички цени.
Брза испорака и квалитет на презентацијата.
Мерки : ве молиме изберете големина( ширина *висина) исто како и сликата ќе се избере,
и ве молиме, изберете ја количината исто како и сликата квантитет.
Дебелина : 3cm
Материјал : природата дрво
Производителот : Rekky декоративни Co., Ltd.
Потекло : Кина Забелешка : ова е само дрвената рамка без слика ве молиме кликнете на овој линк за да изберете други големина. ние може да прилагодено на рамка за вас.
Настава :
Чекор 1 :
Укинување на сликата, и да го користите пенкало марк дрво позиција на сликата. ве молиме бидете сигурни дрво агол со кои се соочува агол, а потоа во тесен страна на жлебот кон внатрешно. бидете сигурни дрво работ и сликарството работ совпаѓа едни на други, тоа е многу важно.
Чекор 2 :
ве молиме да го користите лента фиксна дрво на правилна позиција.
Чекор 3 :
ве молиме отлепвам двојно селотејп една по една; потоа подигната на дрво бидете сигурни дека сликарство агол стегната помеѓу дрво агол. притиснете дрво, за да бидат повеќе фиксна.
Чекор 4 :
внесување на "U" помине во аголот на дрво.
Чекор 5 :
внесување на картичка одбор се да ги смирите на рамката.
Успешно заврши
задебелување средина и природата дрво
Ако имате било друго барање, ве молиме кажете ни!
1 Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.
2 ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 започнува) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми. Негативна оценка не може да ги реши сите проблеми.

боја:
Големина:
height 20, height 25, height 30, height 35, height 40, height 45, height 50, height 55, height 60, height 65
Стил:
Модерна
Тип:
слика рамка
Бренд Име:
KKYGU
Материјал:
Дрво
Пакување Тип:
Мулти-рамка
со слика картичка:
No
Обликот:
правоаголник
R

Додатоци на производи