.

.

Инспиративни Ѕид Налепници Авантура Винил Цитат Планините Се Јавувате И морам да Одам Лепило Дома, DIY Уметност Mural SYY156

Инспиративни Ѕид Налепници Авантура Винил Цитат Планините Се Јавувате И морам да Одам Лепило Дома, DIY Уметност

DEN 489.00
DEN 619.20
-21 %
Од стока


Производ Inforamtion : Број : SYY156 Големина : S : 42x85cm M : 57x115cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

R

Додатоци на производи