.

.

Наруто Shippuden Аниме Tsunade 51*18CM Ѕид Скролувајте Постер #28586

Наруто Shippuden Аниме Tsunade 51*18CM Ѕид Скролувајте Постер 28586

DEN 385.00
DEN 527.52
-27 %
Од стока


Ѕидот Скролувајте Постер Пример
Состојба :
Новиот Код : 28586 Опис :
големина : 51*18cm
материјал : sateen
пол : пвц
слика : еднострани
забелешка : Ѕид скролувајте е задната страна е бела.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид.На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак,ве Молиме да не го земе.Ви благодариме за разбирањето!
Плаќање
Temp прифати ALIPAY САМО!
Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранција
Превозот
Превозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната. Сите производи се спакувани со внимание. За кревка предмети, надворешниот се заштити со меур хартија .
Датум на Пристигнување : прибл 7-20 дена.Но, понекогаш тоа ќе трае подолго, до 20 дена или повеќе. Токму пристигнување време да варира во зависност од разликата локација.
Не постои наплата или враќање бидејќи на предмети " пакет промени или оштетени. Ние ќе се обидеме да ги заштити објектот. Сепак, јас не може да се избегне појава на оштетување за време на превозот.
Запомнете да го внесете точна адреса под Alipay.
Политика На Враќање
Нема враќање & се вратат треба да им биде дозволено по договори се завршени.
Без вештачки штета.
Превозот и ракувањето со надомест не може да биде исплатен под наплата состојба.
Сите тврдеше дека објектот треба да бидат обезбедени јасно слика да се прикажува ни скршена состојба.
Забелешка
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми пред да замине негативни повратни информации.
Имаме за цел да обезбеди одлична по продажба на услуги, и ќе се обиде на секој разумен решение за решавање на проблемот за задоволство на двете страни. Било информации можете да контактирате со нас и ние ќе се врати веднаш штом ќе може да.
Нашиот успех во голема мера зависи од вас, ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен шопинг.

R

Додатоци на производи