.

.

Класичниот моден готски класична музика кутија љубители подарок на извикувајќи на ИЗИДА Неверојатни Благодат музика подарок кутија

Класичниот моден готски класична музика кутија љубители подарок на извикувајќи на ИЗИДА Неверојатни Благодат

DEN 1518.00
DEN 1597.92
-5 %
Од стока

Класичниот моден готски класична музика кутија љубители подарок На извикувајќи на ИЗИДА Неверојатни Благодат музика подарок кутија
Музичка кутија големина : Дијаметар 8cm и висина 15см
Само да се претвори божицата ИЗИДА или копчето на дното(што се покажа на детали подолу), Неверојатни Благодат музика игра~~~
детали за производот

Тип:
Пеколен Тип
Функција:
Вртливата
Бренд Име:
Angela е подароци
Тон Број:
18 Ѕвонење
Музика:
Неверојатни Благодатта
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Движење:
Јапонски Sankyo Движење
Игра Моќ:
Рака Извит
Музички Кутии Форма:
На извикувајќи на ИЗИДА
R

Додатоци на производи