.

.

5 Парче Платно Уметност Висок Квалитет На Современи Апстракт Маслото На Платно Ликовна Група Масла Дома Декорација Слика На Ѕид

5 Парче Платно Уметност Висок Квалитет На Современи Апстракт Маслото На Платно Ликовна Група Масла Дома Декорација

DEN 2276.00
DEN 2395.20
-5 %
Од стока


ЗАБЕЛЕШКА : Нашата продавница продажба на нафта сликарство 100% рака подготвени слики палета на бои пигмент е различен, па таму ќе биде боја отстапување, секој дисплеј ќе постои одредена боја ( следи бренд , светлината, контрастот на вредноста поставувате различни ) ве Молиме стока да преовладуваат во вид, целосно неприфатливо за било која боја на клиент нарачки на купувачи купуваат со претпазливост. индивидуални сликарство малку различна големина и поинаков начин односи и презентација детали , ве молиме вид надвладее, кои не се покриени со гаранција, тоа е ова Известување изјава. Ние би можеле да се наслика било која големина. Ако сакате други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа. Сите наши маслото без рамка. pls контактирајте со нас за детали, ако треба рамката Ние обезбеди подолу големина.
Големина (5 panel) :
Големина
25x40cmx2, 20x50cmx2 , 20x60cmx1
Рамка
НИКОЈ
Техника
100% handpainted
Услуга живот
Може да се зачуваат за години
Пакет &
Превозот
Внимателно и безбедност пакет со една ролна
Следење на број на располагање

R

Додатоци на производи