.

.

2017 Графика Нов Спа продавница е отворена , Око Фаќање И Бела Околните Трепкачки Светла Анимиран Led Знак 10X19 инчен - трговија на Големо

2017 Графика Нов Спа продавница е отворена , Око Фаќање И Бела Околните Трепкачки Светла Анимиран Led Знак

DEN 1583.04
Од стока


Примена : Можете да го користите за бизнис известување,на пример продавница прозорци ,продавница вратата итн..
100% сосема нов Оперативен Напон : прилагодено на напон според треба(од 110 V да 230 V) До 100.000 часови на работа мала тежина и лесно да се одложи Безбедно да се допре и да работат Посветла од неонски знаци Големина : 10 X19 инчи(25*48 CM) Ниска енергија трошоци (3-8 вати енергија потрошувачка), За внатрешна или полу-отворено употреба.
1pcs ДОВЕДЕ Отвори Знак 1pcs Виси Chai
1, напојување : AC 110 V ИЛИ 220 V( НЕ 110 V~220 V ), pls проверка на енергија која треба 110 V ? или 240 V ?
2,кој plug треба Круг приклучок ? или Стан приклучок ?
3, моќ : 3 W-8 W
4,Materal : ПВЦ рамка+MDP+led светилки
5,Работат на Владата : Уште на, Бран брка ,Блиц...
6,Производ Големина : околу 25*48 CM (10*19 инчи)
7,Нето тежина : 1.3 КГ
1,Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 3-7days откако вашата уплата е завршен.Pls бидете сигурни дека вашето име и адреса за е точно или контактирајте не за било какви промени адресата пред да се одржи редот.
2, Нормално испорача времето ќе биде 14-21 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА,САД,AU. Тоа трае 6-8 недели во други земји.(се разликуваат помеѓу земјите, ние не гарантира ова)
3,Pls проверите и да бидете сигурни дека вашето право производи пред да потпише за пратката се избегнат било какви грешки или исчезнати.
4,Драг пријател Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, pls проверете внимателно првиот доколку тие се оштетени или не . ако некои објекти скршени pls информира нас во времето. Pls не остави лош повратни информации или да се вратат на стоки за нас без да ни се јавите. Не грижете се, ние мора да бидеме одговорни за вашата шопинг .
1,Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2,Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
3,купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
4,Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

R

Додатоци на производи