.

.

Буда ѕид цитат налепница - Со нашите мисли , ние го направи светот - Будизмот ѕид уметност decals Будистички оркестарот бесплатен превозот Z2062

Буда ѕид цитат налепница - Со нашите мисли , ние го направи светот - Будизмот ѕид уметност decals Будистички

DEN 180.00
DEN 191.04
-6 %
Од стока


Добредојдовте на "јас приказна",ние сакаме нашите производи да биде дел од вашата приказна.
Оваа серија е специјално дизајниран за извоз во Европа и сад на производи,но, исто така, изборот на ebay Врвот рангирани на продавачот. ( Многу производи изгледаат исто,но квалитетот е многу различен) Ако сте одговорни продавачот на квалитетот на производот или сакате вашиот бизнис може да трае долго,оваа серија ќе биде вашиот најдобар избор.
Квалитет : редовни бренд производители произведуваат, обезбедување на квалитет. Внатрешен ѕид облицовка не-човечки причини или светло на животната средина може да се гарантира пет години без исчезнува не падне.
Карактеристики : Отстранлив налепници/Лесно се Држи и Лесно полетување/Двоен Модел во Стакло,внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом,тоалет,канцеларија,детска градинка,ученичкиот дом или продавница/Еколошки безбедни и водоотпорен
1 сет обично вклучува : 1 лист Винил Decal;1 лист за Пренос на Фирмата;1 buc Инструкции Во Engsish.1 buc Препорачува заврши ефект дијаграм
Боја : бела/ Црна/Розова/Сино/Црвена Роза..( стандардната боја е црна, Можете да изберете боја од бојата на копчиња .)
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Слики се обезбедени за повикување само.За ВИСТИНСКАТА Големина на лист,ве молиме референца на мерења погоре ( Ако имате било обичај или треба и други големини или бои,ве молиме да ни кажете)
забелешка : ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот, таму ќе биде без оштетување на ѕидовите
Пакување : кога големината е доволно голем или квантитетот повеќе од една,ние ќе се овозможи и слободно хартија цевка пакување
Боја Картичка :
1 Црно. 2 сива. 3 бела. 4 сина. 5. сина. 6 небото сино. 7 темно зелена. 8 светло зелена. 9 violets. 10. Светло виолетова. 11 браун. 12 бургундија. 13 топла розова.14 меки розова боја. 15 црвено. 16 портокал. 17 беж. 18 златно жолта
Испорака : Препорачана Услуга е Кина пост ЕМС.Курирската служба DHL.UPS-от.FEDEX.DHL ве Молиме имајте во предвид дека превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. (Ако изберете експедитивни услуги, ве молиме да не информирате пред плаќање, ние ќе ви ги даде пониска поставување на товар, доволно количина на стока може да биде слободен
Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

R

Додатоци на производи