.

.

2017 Доведе отвори продавница знаци 10x19 Инчен Полу-отворено Ултра Сјајна led трепка отвори знак

2017 Доведе отвори продавница знаци 10x19 Инчен Полу-отворено Ултра Сјајна led трепка отвори знак

DEN 1577.28
Од стока


Примена : Можете да го користите за бизнис известување,на пример продавница прозорци ,продавница вратата итн..
100% сосема нов Оперативен Напон : прилагодено на напон според треба(од 110 V да 230 V) До 100.000 часови на работа мала тежина и лесно да се одложи Безбедно да се допре и да работат Посветла од неонски знаци Големина : 10 X19 инчи(25*48 CM) Ниска енергија трошоци (3-8 вати енергија потрошувачка), За внатрешна или полу-отворено употреба.
1pcs ДОВЕДЕ Отвори Знак 1pcs Виси Chai

R

Додатоци на производи