.

.

5 Парче Платно Уметност Рака-насликани на Ѕид Уметност Домот Топла Боја на Сонцето Декорација Апстракт Пејзаж Дома Декор Маслото На Платно

5 Парче Платно Уметност Рака-насликани на Ѕид Уметност Домот Топла Боја на Сонцето Декорација Апстракт Пејзаж

DEN 2230.00
DEN 2347.20
-5 %
Од стока


ЗАБЕЛЕШКА : Нашата продавница продажба на нафта сликарство 100% рака подготвени слики палета на бои пигмент е различен, па таму ќе биде боја отстапување, секој дисплеј ќе постои одредена боја ( следи бренд , светлината, контрастот на вредноста поставувате различни ) ве Молиме стока да преовладуваат во вид, целосно неприфатливо за било која боја на клиент нарачки на купувачи купуваат со претпазливост. индивидуални сликарство малку различна големина и поинаков начин односи и презентација детали , ве молиме вид надвладее, кои не се покриени со гаранција, тоа е ова Известување изјава. Ние би можеле да се наслика било која големина. Ако сакате други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа. Сите наши маслото без рамка. pls контактирајте со нас за детали, ако треба рамката Ние обезбеди подолу големина.
Големина (5 panel) :
Големина
40x40cmx3, 20x70cmx2
Рамка
НИКОЈ
Техника
100% handpainted
Услуга живот
Може да се зачуваат за години
Пакет &
Превозот
Внимателно и безбедност пакет со една ролна
Следење на број на располагање

Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
XY-178
Бренд Име:
XUANYI
Димензии:
40x40cmx3, 20x70cmx2
is_customized:
Yes
Предмети:
Сценографијата
Тип:
Handpainted
R

Додатоци на производи