.

.

2017 топла продажба 10X19 инчен затворен Ултра Сјајна led трепка Суши екранот знак

2017 топла продажба 10X19 инчен затворен Ултра Сјајна led трепка Суши екранот знак

DEN 1583.04
Од стока


Примена : Можете да го користите за бизнис известување,на пример продавница прозорци ,продавница вратата итн..
100% сосема нов Оперативен Напон : прилагодено на напон според треба(од 110 V да 230 V) До 100.000 часови на работа мала тежина и лесно да се одложи Безбедно да се допре и да работат Посветла од неонски знаци Големина : 10 X19 инчи(25*48 CM) Ниска енергија трошоци (3-8 вати потрошувачка на енергија) За внатрешна употреба.
1pcs ДОВЕДЕ Отвори Знак 1pcs Виси Синџир

R

Додатоци на производи