.

.

Сина Вино Стакло Музичка Кутија Eggshell Рачно Изработени Кралски Стил Musicbox Накит Кутија Музичка Кутија Роденденски Подарок Свадба Специјален Подарок

Сина Вино Стакло Музичка Кутија Eggshell Рачно Изработени Кралски Стил Musicbox Накит Кутија Музичка Кутија

DEN 1959.00
DEN 2449.44
-20 %
Од стока

EMS Експрес 4. Квалитетот на производот програма за обработка на текст : купувачот ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката, ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.Тоа е голем Подарок и Романтични за femal 4.
Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Вклучување на копчето во задниот да слушате убава музика Игра Замокот во небото,Што е Јапонски Цртан филм Тема Тоа е совршено место за нив да се задржи таму накит безбедно.
Се враќа
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1. Ако не сте задоволни со вашата стока,можете да разменувате објектот,но купувачот одговорни за враќање трошоците за превозот.
3)ако добиете пакет, но не ми се допаѓа, ние прифаќаме да се враќаме на
нас. тоа е Бесплатен Превозот.
Материјал : Eggshell Облик : Овална Големина : околу.Љубов Кралски Стил Eggshell рачно изработени занаетчиски 2.
Ентериерот е наредени со мека кадифен давање на музичката кутија прекрасен луксузен се чувствуваат.Музика Свири "Замок во Небо" 3.
3 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.Без батерија во внатрешноста
Инспириран од Faberge Јајца на руската Czars, со исклучителна scalloped рабови! Сет со пенливи Сваровски Кристали и прецизно рака емајлирани од страна на квалификувани занаетчии.
2) превозот времето е зависи од купувачот царинење
време или виша Сила, Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата,
со цел да се добие стоки наскоро.Visa,Mastercard Кредитната картичка за плаќање онлајн
2. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.DHL
Сите превоз можат да се обезбеди следење на број. Ограничено издание објект кој е сигурен да расте во вредноста со текот на времето.Кина пост Воздухопловната Бесплатен Превозот 2.
1)Ако се во нашата продавница може да't пронајдете стилот што ви треба, можете да контактирате со нас.
3)ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
По Продажба
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Кралски Стил,користи вистински eggshell,направени од страна на страна, не од страна на машина 3. Ние Брод од страна на Меѓународниот Воздушен-mail од Кина од страна на Кина Пост. Предмети ќе биде предаден within72hours по приемот на плаќање.
2)Ако сакате не падне превозот,ние може да ви даде многу добра цена.Сингапур Воздухопловната 3.Тоа е голем Дар за неколку свадба 4. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.16*8*6cm Тежина : 660g Игра Моќ : Рака Извит Облик : Eggshell Употреба : роденденски подарок Божиќ подароци за Денот на Вљубените,дома декорација роденденски подарок DIY : ДА тема : 1.Тоа е голем Дар за неколку свадба 4.Љубов Кралски Стил Eggshell рачно изработени занаетчиски 2.Банкарски трансфер
Превозот
Превозот начин :
1. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Feed врати
1.Музика Свири "Замок во Небо" 3. Пристигнува во поместена, сатен наредени Презентација Кутија.
Име : Сина вино стакло музички кутии eggshell Материјал : Goose јајце Облик : овална Музика игра замокот во небото Големина : околу. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации.Без батерија во внатрешноста Листа : 1 x музичка кутија
Годишнината Љубовник Свадба Дизајн Бела Свила Бисер Срцето Музичка Кутија Eggshell рачно изработени Кралската Музичка Кутија за Накит Музички Кутии Материјал : Eggshell Облик : Овална Големина : околу.16*8*6cm Игра Моќ : Рака Извит Употреба : роденденски подарок Божиќ подароци за Денот на Вљубените,дома декорација роденденски подарок DIY : ДА тема : 1.

R

Додатоци на производи