.

.

Рачно Изработени Кралската Музичка Кутија За Накит Свадба Дизајн Бела Свила Бисер Срцето Музичка Кутија Eggshell Љубовник Божиќ Подарок За Девојки, Жени

Рачно Изработени Кралската Музичка Кутија За Накит Свадба Дизајн Бела Свила Бисер Срцето Музичка Кутија Eggshell

DEN 1992.00
DEN 2655.84
-25 %
Од стока


Музички Кутии Облик : Eggshell Материјал : Eggshell Облик : Овална Големина : околу.16*8*6cm Тежина : 660g Игра Моќ : Рака Извит Облик : Eggshell Употреба : роденденски подарок Божиќ подароци за Денот на Вљубените,дома декорација роденденски подарок DIY : ДА тема : 1.Љубов Кралски Стил Eggshell рачно изработени занаетчиски 2.Музика Свири "Замок во Небо" 3.Тоа е голем Дар за неколку свадба 4.Романтичен стил, Скапоцени Моменти 5.Без батерија во внатрешноста Листа : 1 x музичка кутија
Плаќање
1.Visa,Mastercard Кредитната картичка за плаќање онлајн
2.Western Union
3.Банкарски трансфер
Превозот
Превозот начин :
1.Кина пост Воздухопловната Бесплатен Превозот 2.Сингапур Воздухопловната 3. EMS Експрес 4.DHL
Сите превоз можат да се обезбеди следење на број.
A. Предмети ќе биде предаден within72hours по приемот на плаќање. Ние Брод од страна на Меѓународниот Воздушен-mail од Кина од страна на Кина Пост. тоа е Бесплатен Превозот.
Б. време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена ,
2) Далечински земји е околу 2-8 недели (Северна Америка , Австралија ,велика БРИТАНИЈА секогаш ја прими стоката околу 14 ден )
3). Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како EMS,
DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
В. Настава :
1) На тежина и големина ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
2) превозот времето е зависи од купувачот царинење
време или виша Сила, Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата,
со цел да се добие стоки наскоро.
3)ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
По Продажба
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
1)Ако се во нашата продавница може да't пронајдете стилот што ви треба, можете да контактирате со нас.
2)Ако сакате не падне превозот,ние може да ви даде многу добра цена.
3)ако добиете пакет, но не ми се допаѓа, ние прифаќаме да се враќаме на
нас.
Се враќа
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1. Ако не сте задоволни со вашата стока,можете да разменувате објектот,но купувачот одговорни за враќање трошоците за превозот.
2. Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе расправаат во рок од 7 дена
по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео
и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. Квалитетот на производот програма за обработка на текст : купувачот ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката, ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
3 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
Feed врати
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

R

Додатоци на производи