.

.

Бесплатен превозот Големи Димензии Гроздобер Стил Kraft Хартија Ретро Постер Дома декорација 71* 46.5 cm (28*18inch) , Карта На Светот

Бесплатен превозот Големи Димензии Гроздобер Стил Kraft Хартија Ретро Постер Дома декорација 71* 46.5 cm (28*18inch)

DEN 190.00
DEN 202.08
-6 %
Од стока


Добредојдовте на "јас приказна",ние сакаме нашите производи да биде дел од вашата приказна
Оваа серија е специјално дизајниран за извоз во Европа и сад,но исто така и на изборот на ebay Врвот рангирани на продавачот. (Многу производи изгледаат исто,но квалитетот е многу различен)Ако сте одговорни продавачот на квалитетот на производот,оваа серија ќе биде вашиот најдобар избор
Квалитет : редовни бренд производители произведуваат, обезбедување на квалитет. Внатрешен ѕид облицовка не-човечки причини или светло на животната средина може да се гарантира пет години без исчезнува не падне.
Карактеристики : Отстранлив налепници/Лесно се Држи и Лесно полетување/Двоен Модел во Стакло,внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом,тоалет,канцеларија,детска градинка,ученичкиот дом или продавница/Еколошки безбедни и водоотпорен

Многу гости како овој производ
Ве молиме имајте на ум дека ова е некој постер , не налепница
Во прилог
Ние имаме сега подобрување на пакување метод ( 20,140,928 )
забелешка : ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот, таму ќе биде без оштетување на ѕидовите
Пакување : кога големината е доволно голем или квантитетот повеќе од една,ние ќе се овозможи и слободно хартија цевка пакување
Боја Картичка :
Испорака : Препорачана Услуга е Кина пост ЕМС.Курирската служба DHL.UPS-от.FEDEX.DHL ве Молиме имајте во предвид дека превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. (Ако изберете експедитивни услуги, ве молиме да не информирате пред плаќање, ние ќе ви ги даде пониска поставување на товар, доволно количина на стока може да биде слободен
Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

R

Додатоци на производи