.

.

Кристијан Цитати Господ Ме Води Ме води Прошетка Покрај Мене ѕид налепница за Спалната соба дневна соба

Кристијан Цитати Господ Ме Води Ме води Прошетка Покрај Мене ѕид налепница за Спалната соба дневна соба

DEN 172.00
DEN 191.52
-10 %
Од стока

Сите на нашиот ѕид налепници се направени од високо-квалитет и зелена ПВЦ материјал за да се направи купувачи да се чувствуваат безбедно и да се борат за да го користите нашиот производ.
N OTE :
Во случај на воздушен меур се случува, ѕиркаат со игла;
За големи големина ѕид налепница, 2 или повеќе лица се должни да се држиме совршено;
Бидете сигурни да се применуваат налепница со мазна површина, НЕ текстура еден. На дополнителни трошоци и ризици ги сносат двете страни во согласност со поделба на одговорноста. Ако купувачот барање да се врати ставки поради дека купувачот не го знаат во врска со увозните давачки, даноци, и царинење такси, продавачот не е во можност да согласност за барање за враќање и враќање на средствата. Доколку ставката што сте ја добиле не е совршен, но не го сакаат тоа или тоа е потребно. За ново насликаните ѕидови ве молиме почекајте најмалку 3-4 недели пред да аплицираат.
Обезбедување на квалитет Abided од начелото на "прв Клиент, Квалитетот на Животот на Фирма", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на производите. Предмети може да се врати за нас. Не брзаат да остави негативни повратни информации или отворен спор, инаку нашата служба за корисници може да се неактивни. И предмети стигнат до земји како САД, Австралија во рок од 7 до 25 работни дена. Тоа НЕ е препорачливо да се држиме за позадината. Фотографиите се за илустрација само, ве молиме проверете означена големина, или да изберете различни големини во продавницата.
Животната средина за Сертификација Во моментов, компанијата има положено "ISO9001 : 2012 Систем за Управување со Квалитет" за сертификација.
Царинската Ризик На увозни давачки и други даноци се случи за време на царинење на стоки треба да бидат платени од страна на купувачите.
Се враќа и Замена Политики Купувачи треба да обезбеди доволно докази за да се докаже дека производите се примени не како што е опишано, или неисправни објект, не е во ред објект. За големи димензии ѕид decals, 2 или повеќе членови се потребни за да се направи тоа добро. Предмети се испраќаат од Кина, од Воздухопловната, нормално, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 30 дена. Тоа е не се препорачува да се држи на позадината. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Затоа, ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да ни остави пораки. Отсечени екстра делови;
Чекор три : Излупете исклучување на преносот филм нежно од лист хартија, да го залепите на ѕидот, и гребење на површината на моделот повторно;
Чекор четири : Излупете исклучување на преносот филм нежно од ѕидот налепница.
Важно забелешки Бидете сигурни дека за да се чисти вашиот ѕид со сува крпа/крпа право пред примена, со цел да бидете сигурни дека ѕидот е прав слободни. Бидете сигурни дека ќе се применува decals со мазна површина, НЕ текстура еден. Сите производи имаат положено за CSC и CE добиени сертификати и SGS сертификација. Најчесто, предмети може да се испраќаат надвор во рок од 2 до 7 работни дена.
Ние нудиме капка превозот услуга . Вие едноставно можете да го одредите превозот адреса и ние ќе ја испорача цел да вашиот назначени адреса. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Поради џет заостануваат, понекогаш не можеме да остане на интернет за 24 часа.
Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас. Покрај тоа, продавачот го задржува правото да не ја врати испорачаната предмети. Ви благодарам. Ако двете продавачот и купувачот предизвика враќа и замена на стоки. Исто така, испораката може да биде одложен за одмор или природни несреќи. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ве молиме контактирајте со нас пред да го испратите предмети назад! Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

R

Додатоци на производи