.

.

Removeable Голем Ѕид Decals Цитати Куќа Правило Ние Направи Вистинска Забава Среќен Љубов Винил Уметност Налепници за Дома Декор

Removeable Голем Ѕид Decals Цитати Куќа Правило Ние Направи Вистинска Забава Среќен Љубов Винил Уметност Налепници

DEN 634.00
DEN 666.72
-5 %
Од стока

Фотографиите се за илустрација само, ве молиме проверете означена големина, или да изберете различни големини во продавницата. Транзит време и за време на Испорака се разликуваат во зависност од тоа каде ќе се наоѓа и каде се вашите пакет доаѓа од, како и превозот метод. Ако двете продавачот и купувачот предизвика враќа и замена на стоки.
Обезбедување на квалитет Abided од начелото на "прв Клиент, Квалитетот на Животот на Фирма", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на производите. Замена или рефундирање е достапно по добивме бараните слики од вас и нашите потврда. Бидете сигурни дека ќе се применува decals со мазна површина, НЕ текстура еден. И предмети стигнат до земји како САД, Австралија во рок од 7 до 25 работни дена. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви обезбеди задоволително решение. Поради џет заостануваат, понекогаш не можеме да остане на интернет за 24 часа. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.

R

Додатоци на производи