.

.

Животот Е Добар Инспиративни Цитати Ѕид Decals Охрабрување Зборови Налепници Винил Уметност Mural за Дома Декор

Животот Е Добар Инспиративни Цитати Ѕид Decals Охрабрување Зборови Налепници Винил Уметност Mural за Дома

DEN 82.00
DEN 90.72
-10 %
Од стока

Ако купувачот барање да се врати ставки поради дека купувачот не го знаат во врска со увозните давачки, даноци, и царинење такси, продавачот не е во можност да согласност за барање за враќање и враќање на средствата. Отсечени екстра делови;
Чекор три : Излупете исклучување на преносот филм нежно од лист хартија, да го залепите на ѕидот, и гребење на површината на моделот повторно;
Чекор четири : Излупете исклучување на преносот филм нежно од ѕидот налепница. Затоа, ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да ни остави пораки.
Животната средина за Сертификација Во моментов, компанијата има положено "ISO9001 : 2012 Систем за Управување со Квалитет" за сертификација. Пренос на филмот може да се користи постојано
Боја Шема
H ож да се Користи
Чекор еден : Стави на трансфер филм на врвот на ѕидот налепница, тогаш гребење на површината на моделот со картичка повторно и повторно;
Чекор два : Сече на парчиња, ако е потребно. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, предмети може да се испраќаат надвор во рок од 2 до 7 работни дена. Купувачите треба да ни ги испратите најмалку 2 јасни слики на ред и неисправни предмети во GPEG формат. Покрај тоа, сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас со следење на број и специфична причина за вратени предмети, како и вашата цел ID.
Ние нудиме капка превозот услуга . Ако двете продавачот и купувачот предизвика враќа и замена на стоки. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Замена или рефундирање е достапно по добивме бараните слики од вас и нашите потврда. Предмети може да се врати за нас. Друг случај е дека регионална политика за заштита на предизвикува увозни давачки и други даноци на увоз на овие производи. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви обезбеди задоволително решение.
Се враќа и Замена Политики Купувачи треба да обезбеди доволно докази за да се докаже дека производите се примени не како што е опишано, или неисправни објект, не е во ред објект. Ако стоката се приведени од страна на царинската управа за следните два случаи, на трошок и на ризик ќе биде на товар на купувачот. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Важно забелешки Бидете сигурни дека за да се чисти вашиот ѕид со сува крпа/крпа право пред примена, со цел да бидете сигурни дека ѕидот е прав слободни.
Царинската Ризик На увозни давачки и други даноци се случи за време на царинење на стоки треба да бидат платени од страна на купувачите. Вашите прашања ќе бидат дадени одговори во рок од 12 часа во работни денови. За ново насликаните ѕидови ве молиме почекајте најмалку 3-4 недели пред да аплицираат. Сите на нашиот ѕид налепници се направени од високо-квалитет и зелена ПВЦ материјал за да се направи купувачи да се чувствуваат безбедно и да се борат за да го користите нашиот производ.
Обезбедување на квалитет Abided од начелото на "прв Клиент, Квалитетот на Животот на Фирма", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на производите.

R

Додатоци на производи