.

.

50PCS/МНОГУ Персоналните Кристално Срце Paperweight Сувенири Свадба Услуги За Гостите

50PCS/МНОГУ Персоналните Кристално Срце Paperweight Сувенири Свадба Услуги За Гостите

DEN 9742.00
DEN 19482.72
-50 %
Од стока

тоа треба дополнителни трошоци ако стоките испратени до Блискиот Исток ,Африка,латинска Америка,Јужна Америка Предмет : Кристално Срце Paperweight Материјал : Кристал Големина : 80 MM користење на Логото : Yes Употреба : Фестивал Подароци & Дома Декорација & Свадба Подароци & Крштевањето Подароци
Белешки : *pls ве молиме видете подолу вистински фото
*ќе има 2mm толеранција постоеле за објекти, бидејќи тоа е рачно изработени кристал занает
​ ​

R

Додатоци на производи