.

.

[ Mike86 ] Пол танцување Секси Дама Антички Метал Постер Сликарство Ѕид Оркестарот Ретро Бар Куќа Калај Потпише-560 Микс Предмети 20*30 СМ

[ Mike86 ] Пол танцување Секси Дама Антички Метал Постер Сликарство Ѕид Оркестарот Ретро Бар Куќа Калај Потпише-560

DEN 207.00
DEN 333.60
-38 %
Од стока


17
Оваа серија на откажам квалитет на слика креативни, договорената, модерен.
Тоа е од суштинско значење за бар,кафе куќа,сите видови на индивидуален карактер на места или на домашна декорација.
Материјал : Метал
Објектот Големина : 20*30 СМ
вон-отсјај,colourfast ,чиста и едноставна, водоотпорен.
Не само што може да се стави во меса,но, исто така, може да висат на ѕидот
Постои мал круг дупка во едни краишта на оваа слика
е салата на фиксен ефект ,исто Така, достапни се сино лепак фиксна.
Напомена : може да се меша предмети од Мојата Продавница
PLS да ни каже стил сакате.
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Shippment : 1.ние можеме да брод на светот, освен APO/FPO
2. Ние ќе брод предмети во рок од 3 до 5 работни дена по извршената уплата е постигнат.
3. Кина Пост Воздух mail - што тоа обично ќе се земе 10-25 работни дена да пристигнат.
EMSтоа обично ќе се земе 8-18 работни дена да пристигнат .
DHL /Федекс/ТНТ- што тоа обично ќе се земе 7-14workingdays да пристигнат.
Сите од нив, исто така, зависи од локална испорака брзина.
4. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење.
5. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
6. Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Гаранција и Гаранција : ( се Купи со доверба!) Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го назад во оригиналната состојба во рок од 7 дена за замена или враќање на пари(исклучување на превозот надомест). Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ве молиме имајте на ум : се Врати превозот во вашата сметка.Ако не се согласувате со оваа политика,ве молиме да не конкурираат на мојот предмети.ви благодариме за разбирањето.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :

R

Додатоци на производи