.

.

Бесплатен превозот јасмин акрилик ѕид налепница , 3D обоени акрилни или акрил огледало на ѕидот налепница

Бесплатен превозот јасмин акрилик ѕид налепница , 3D обоени акрилни или акрил огледало на ѕидот налепница

DEN 1245.00
DEN 1338.24
-7 %
Од стока


(1)детали за Производот и големина
Акрилик ѕид огледало налепница ,
100% Сосема Нов.
Количина : 1 сет Материјал : Акрилик Стакло Материјал во боја : 2.0 mm/3.0 mm сребро огледало и златна огледало , или бела , црвена , црна ..обоени акрилик материјал може да биде избран , ве молиме известете што боја ви се допаѓа кога наредба , или ние ќе ги испрати сребро огледало за вас .
Исто така, приспособен големина е во ред да им понуди
Производ големина :
1250mm H
(2)Користењето и предност
1.Бришење на лепило површината со чиста мека крпа за да се направи тоа целосно да се исуши.
2.Не допирајте ја мукозните гума страна кога изолација хартија е отворена.
3.Притискање на цврсто да се направи тоа се држи до ѕидот.
4.Ве молиме да користите други лепило материјал кога повторно користење на производот.
Користете го за дома декорација , ќе направи да се дом на повеќе топло и убаво
Светлината во тежина, shatterproof, отпорност, што значи сигурен и издржлив
(3)начин на Плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
( 4 ) Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.
(7) Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа;
Ние би постојано ги подобриме нашите производи и услуги;
Ако за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.
Многу ви благодариме за вашата подршка и внимание и сакаат ќе имаат убав шопинг искуство на интернет.

R

Додатоци на производи