.

.

Геометриски Мечка Винил Цитат Ѕид Decal Налепница Дома Декорација Уметност Mural за Дневна Соба и Спалната соба Различни Бои

Геометриски Мечка Винил Цитат Ѕид Decal Налепница Дома Декорација Уметност Mural за Дневна Соба и Спалната

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %
Од стока

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Гаранција и Гаранција 3 месеци гаранција. Сите производи имаат положено за CSC и CE добиени сертификати и SGS сертификација. Поради џет заостануваат, понекогаш не можеме да остане на интернет за 24 часа. ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ
Обезбедување на квалитет Abided од начелото на "прв Клиент, Квалитетот на Животот на Фирма", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на производите. Ако стоката се приведени од страна на царинската управа за следните два случаи, на трошок и на ризик ќе биде на товар на купувачот. Замена или рефундирање е достапно по добивме бараните слики од вас и нашите потврда. Вашиот поглед за нас ќе бидат високо ценети. Ви благодарам многу! Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Сите на нашиот ѕид налепници се направени од високо-квалитет и зелена ПВЦ материјал за да се направи купувачи да се чувствуваат безбедно и да се борат за да го користите нашиот производ. Не брзаат да остави негативни повратни информации или отворен спор, инаку нашата служба за корисници може да се неактивни. Исто така, испораката може да биде одложен за одмор или природни несреќи. Еден случај е дека увозник ограничува влезот на овие производи во земјата. Предмети се испраќаат од Кина, од Воздухопловната, нормално, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 30 дена. Искрено се надевам купувачи може да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. И предмети стигнат до земји како САД, Австралија во рок од 7 до 25 работни дена. Вие едноставно можете да го одредите превозот адреса и ние ќе ја испорача цел да вашиот назначени адреса. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако двете продавачот и купувачот предизвика враќа и замена на стоки. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви обезбеди задоволително решение. Покрај тоа, продавачот го задржува правото да не ја врати испорачаната предмети. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека на мејлинг поштенски и назад треба да биде на товар на купувачите. Ве молиме контактирајте со нас пред да го испратите предмети назад! Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Тоа НЕ е препорачливо да се држиме за позадината. Затоа, ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да ни остави пораки. Купувачите треба да ни ги испратите најмалку 2 јасни слики на ред и неисправни предмети во GPEG формат. Предмети може да се врати за нас. Доколку ставката што сте ја добиле не е совршен, но не го сакаат тоа или тоа е потребно.
Ние нудиме капка превозот услуга . Транзит време и за време на Испорака се разликуваат во зависност од тоа каде ќе се наоѓа и каде се вашите пакет доаѓа од, како и превозот метод. Друг случај е дека регионална политика за заштита на предизвикува увозни давачки и други даноци на увоз на овие производи.
БОЈА ШЕМА
H ож да се Користи
Чекор еден : Стави на трансфер филм на врвот на ѕидот налепница, тогаш гребење на површината на моделот со картичка повторно и повторно;
Чекор два : Сече на парчиња, ако е потребно. На дополнителни трошоци и ризици ги сносат двете страни во согласност со поделба на одговорноста.
N OTE :
Во случај на воздушен меур се случува, ѕиркаат со игла;
За големи големина ѕид налепница, 2 или повеќе лица се должни да се држиме совршено;
Бидете сигурни да се применуваат налепница со мазна површина, НЕ текстура еден.

R

Додатоци на производи