.

.

Рачно Изработени Голем Апстракт Платно Уметност Гитара Слики Ѕид Уметност Дома Декорација Висок Квалитет Уникатен Подарок Музика Слика На Платно

Рачно Изработени Голем Апстракт Платно Уметност Гитара Слики Ѕид Уметност Дома Декорација Висок Квалитет Уникатен

DEN 1679.00
DEN 3168.00
-47 %
Од стока


Опис На Производот
МЕШАНИ ЦЕЛ Е ДОСТАПЕН, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС. cn1000828444
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.
Материјали/ Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Име На Производ :
Рачно Изработени Голем Апстракт Платно Уметност Гитара Слики Ѕид Уметност Дома Декорација Висок Квалитет Уникатен Подарок Музика Слика На Платно
Вашето задоволство е нашата најголемата мотивација
* Шема и боја : Како на сликата покажува
* Материјал : Платно
* Состојба : Нова
*Место на потекло : Кина
Испорака :
1.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.
3.Pls контактирате со нас за побрзо ако не сте го примиле пакетот рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена.
4.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи.
Плаќање
1.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи
пред да плаќаат.
3.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник.
Наплата
1.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.
2.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.
4.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.
5.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме,јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Ако примите парцели скршени или не се добри,да ме контактирате,ние ќе се најде добар начин за да се реши
проблем
Повратни информации
1.Вашето задоволство е наша извршување. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис.

R

Додатоци на производи