.

.

120pcs/пакет голем пакет 7cm*8cm Рака Drwaing Стакло Windchime Врвот Популарни Пријател Подарок Windchime Убава Виси Дома Декоративни

120pcs/пакет голем пакет 7cm*8cm Рака Drwaing Стакло Windchime Врвот Популарни Пријател Подарок Windchime Убава

DEN 12384.00
Од стока


Виси Стакло Windchime
* Транспарентен Материјал Стакло
* Димензии : дијаметар = 8 см , Висина = 7cm
* Слика од вештачки .
* Можете да пишувате некој збор во виси картичка и испрати благослов на вашите пријатели .
Производот Се Покаже

R

Додатоци на производи