.

.

Паметни Сова Ѕид Налепници Уметност Дизајн Бебе бебе соба Ѕид Налепница Винил Отстранлив Ѕид Оркестарот за Детска Соба Водоотпорен Позадина ZA054

Паметни Сова Ѕид Налепници Уметност Дизајн Бебе бебе соба Ѕид Налепница Винил Отстранлив Ѕид Оркестарот за

DEN 335.00
DEN 446.40
-25 %
Од стока


Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината
Големина(tall Xwide) : 29 X59cm 42 X85cm 56 X114cm Pls оставете порака на вашиот налог или "контактирајте не" за боја треба ,инаку ние ќе брод стандардната боја, ви благодариме.

R

Додатоци на производи