.

.

Модерната Апстракт Street View Платно Слика 5 Компјутери Отпечатоци Ноќ Замокот Слики На Ѕид На Дневната Соба Дома Декор Формулиран

Модерната Апстракт Street View Платно Слика 5 Компјутери Отпечатоци Ноќ Замокот Слики На Ѕид На Дневната Соба

DEN 799.00
DEN 1565.76
-49 %
Од стока

Производи Опис & Show :
Сликарство
Големина 1 : 20x30cmx2+20x40cmx2+20x50cm(8x12inx2+8x16inx2+8x20in)
Големина на 2 : 30x40cmx2+30x60cmx2+30x80cm(12x16inx2+12x24inx2+12x32in)
Ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.
Материјали/Medium :
Полиестер Платно
Ако сакате други материјали, како што се 100% памук платно или памук/полиестер помеша платно, pls контактирајте ме.
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
HD микро џет печатење;
Уреди за печатење : HPJet печатач со оригинални еко-растворувач мастило
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Ве молиме проверете со вашиот земјата's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Намести : Формулиран, не се подготвени да се откажам, се тркалаат во заштитен tude.
Тип : Оваа ставка е печатење на платно, а не рачно насликана.
Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина, ве молиме оставете масажа за мене.
Политика на враќање : Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета, можете да примате
наплата во рок од 15 дена.

превозот 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-4days откако добил потврден плаќање. 2. Сите предмети се испраќаат од Кина пост воздух, воздух или e Packet. 3. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 10-27 работни дена по пристигнувањето. плаќање 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака. 2. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку е-маил. Ние нема одговорност за Неточни превозот адреса . политика на враќање 1.Ние стоиме зад нашите производи. Предмети може да биде вратена за размена или целосно рефундирање во рок од 7 дена од денот ќе примите вашата стока. Ние не сме одговорни за било каква купување после тоа 7 дена. 2. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, вашиот добие погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации : 1) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе право било грешки и им даде на вашиот 100% добро одговори.Ви благодариме за вашето разбирање
Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.5 kg (1.10 lb.) Пакет Големина : 60cm x 10cm x 5cm (23.62 во x 3.94 во x 1.97 во)

R

Додатоци на производи