.

.

Countertop бела керамички мини вазна модерниот краток вазна резерви вода шише дома декорација

Countertop бела керамички мини вазна модерниот краток вазна резерви вода шише дома декорација

DEN 762.24
Од стока

Стил е не е одредено, на стилови се сите случајни испорака.
Име на производ : табела вазни за цвеќиња
Големина на : A. имајќи извоз вазна висока 15 CM, дијаметарот на шишето устата 5.5 CM
Б. лук вазна висока 14.5 СМ, со дијаметар од шише устата 3.3 CM
D. Феникс цвет висина од 14 CM, максималната ширина 4.2 CM
В. вертикален устата цвет висока 15.5 CM, шише со дијаметар од 6 CM

R

Додатоци на производи