.

.

Печатени кошмар пред божиќ Сликарство Платно Печатење на декор печати слика платно декорација Бесплатен превозот врамени HX-050

Печатени кошмар пред божиќ Сликарство Платно Печатење на декор печати слика платно декорација Бесплатен превозот

DEN 612.00
DEN 1199.52
-49 %
Од стока


Печатени кошмар пред божиќ Сликарство Платно Печатење на декор печати слика платно декорација Бесплатен превозот врамени HX-050
Note1 : 1inch=2.54 см,1cm=0.39 инчен
Note2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Note3 : Оваа слика ќе биде испратена во силна и безбедна носила,продавачот е одговорен за било каква загуба или штета. Слика Големина/Taille де peinture : size1 : 8x12inchx2 8x20inchx2 8x24inchx1(20x30cmx2,20x50cmx2,20x60cmx1) вкупно 60см висока,100cm lengh size2 : 12x16inchx2,12x24inchx2,12x32inchx1(30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1) вкупно 80см висока,150см lengh
Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато. Материјали/Милје : Дебело Платно Бренд Победи Уметност Детали : протегала ,врамени на грбот,подготвен да се откажам.
без рамка ,само платно Техника : Висока Прецизност за Печатење
Платно Печатење :
Ве молиме имајте предвид дека Платно Отпечатоци се формулиран отпечатоци на висок квалитет на платно, и мора да се намести пред да можат да бидат закачени.
Протегала Платно Печатење :
Протегала Платно Отпечатоци се препорачува, бидејќи тие се прекрасни и се подготвени да се откажам. Купи протегала платно печатење за да заштедите време и пари.
Увезена висок квалитет на боровите и се протегала платно рамка е во комбинација со state-of-the-art инкџет печатење технологија за да се направат овие таписерии отпечатоци. Овие отпечатоци брод со бесење ноктите и се безбедно спакувани со меур заврши и ostrong кутии, за да се избегнат какви било оштетувања за време на испорака.
Фото покаже :
Конкурентни Цени, Ние секогаш да им понуди најниски цени е можно повеќе, а никогаш не се загрозат на квалитет.
Спакувани и се протегала на трајни дрвена рамка, подготвен да се откажам, без дополнителни рамка потребни. Потребните додатоци за виси се спакувани заедно со вашиот сликарство.
Виси Инструкции
Изберете местото што сакате да се откажам сликарство. Место на закачалка па кука се свртени нагоре. Чекан ноктите цврсто во ѕид простор, да се биде внимателен да не се на штета на ѕидот. Висат сликарството на кука.

R

Додатоци на производи