.

.

Бесплатен превозот 88 Копче Пијано Ѕид Налепници ,Стандард Пијано Тастатура Музика за Пијано Дома Декорација Ѕид Налепница 129x15.8cm

Бесплатен превозот 88 Копче Пијано Ѕид Налепници ,Стандард Пијано Тастатура Музика за Пијано Дома Декорација

DEN 330.00
DEN 350.88
-6 %
Од стока


Оваа серија е специјално дизајниран за извоз во Европа и сад( Американски & Европ Стил), но, исто така, изборот на ebay/amazon Врвот рангирани на продавачот. (Многу производи изгледаат исто,но квалитетот е многу различен)Ако сте одговорни продавачот на квалитетот на производот,оваа серија ќе биде вашиот најдобар избор
Квалитет : редовни бренд производители произведуваат, обезбедување на квалитет.Ефектот е совршена, како рака-насликани сликата. Внатрешен ѕид облицовка не-човечки причини или светло на животната средина може да се гарантира пет години без исчезнува не падне.
Карактеристики : Non-toxi ,еколошки Винил налепница. Отстранлив налепници/Лесно се Држи и Лесно полетување/Двоен Модел во Стакло,внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом,тоалет,канцеларија,детска градинка,ученичкиот дом или продавница/Еколошки безбедни и водоотпорен
1 сет обично вклучува : 1 лист Винил Decal;1 лист за Пренос на Фирмата;1 buc Инструкции за тоа како да го користите Во Engsish.1 buc демо примерок.1 оригинален производ торба ( погодно зачувување и повторно продажба )
Боја : бела/ Црна/Розова/Сино/Црвена Роза..( стандардната боја како што е прикажано на слики или црна , можете да изберете и други бои, од Боја Картичка подолу , ве молиме да ни кажете кога ќе ги нарачате.)
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Слики се обезбедени за повикување само.За ВИСТИНСКАТА Големина на лист,ве молиме референца на мерења погоре ( Ако имате било обичај или треба и други големини или бои,ве молиме да ни кажете)
забелешка : ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот,таму ќе биде без оштетување на ѕидовите
Пакување :
Боја Картичка :
Испорака :
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Курирската служба DHL.UPS-от.FEDEX.DHL
Ве молиме имајте во предвид дека превозот цената не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. (Ако изберете експедитивни услуги,ве молиме да не информирате пред плаќање,ние ќе ви ги даде пониска поставување на товар,доволно количина на стока може да биде слободен)
Повратни информации :
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

R

Додатоци на производи