.

.

2017 топла продажба 10X19 инчен затворен Ултра Светла блескави ручек отвори знак на led-

2017 топла продажба 10X19 инчен затворен Ултра Светла блескави ручек отвори знак на led-

DEN 1577.28
Од стока


Примена : Можете да го користите за бизнис известување,на пример продавница прозорци ,продавница вратата итн..
100% сосема нов Оперативен Напон : прилагодено на напон според треба(од 110 V да 230 V) До 100.000 часови на работа мала тежина и лесно да се одложи Безбедно да се допре и да работат Посветла од неонски знаци Големина : 10 X19 инчи(25*48 CM) Ниска енергија трошоци (3-8 вати потрошувачка на енергија) За внатрешна употреба.
1pcs ДОВЕДЕ Отвори Знак 1pcs Виси Синџир

Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
led кафуле се отвори знак
Стил:
Модерна
Бренд Име:
CHENXI
Материјал:
Пластични
Напон:
110V или 220V
Употреба:
Рекламирање
is_customized:
Yes
Wattage:
3W
Предмет Тип:
Рекламирање Светлина
Извор На Енергија:
power plug
Осветлување Боја:
црвено, бело, сино жолта
Сијалица Боја:
Бела
R

Додатоци на производи