.

.

Нова За HITACHI Универзална 6 Копче A/C Remoto Контролер клима уред Далечински Управувач RAR-3V2 RAR-2P2 RAR-3U1 KTRL002

Нова За HITACHI Универзална 6 Копче A/C Remoto Контролер клима уред Далечински Управувач RAR-3V2 RAR-2P2 RAR-3U1

DEN 280.00
DEN 431.52
-35 %
Од стока


Нова За HITACHI Универзална 6 Копче A/C Remoto Контролер клима уред Далечински Управувач RAR-3 V2 RAR-2 P2 RAR-3 U1 KTRL002
Состојба : Нова Тип : клима уред Далечински Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Количина : 1 x далечински управувач (бара 2 x AAA батерии,батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Тежина : 0.12 kg (0.26 lb.) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.15 kg (0.33 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 cm x 5cm (11.02 во x 5.31 во x 1.97 во) Забелешка : замена На далечинскиот управувач единици и ќе работи како и оригиналите .Не програмирање или прилагодување е потребно.
Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање до мојата продавница. Нашата продавница продава за далечинска контрола има два вида, еден е оригиналниот далечински управувач . Функцијата е вашата оригинална иста. Друг е универзален далечински управувач. Тој во основа може да го замени оригиналниот далечински управувач функции. Но, може да биде Многу мал број на копчето не се исти.
1. Бидејќи Кина Поштенски Авиокомпании пакет не може да се испрати на батеријата, па ние продаваме сите далечинскиот управувач не е содржана во батеријата.
2. Сите производи се спакувани со внимание. За кревка предмети, надворешниот се заштити со меур хартија.
1. Се препорачува да се користи ALIPAY плаќање.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
4.ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правењето на нарачката.
Добредојде на сите пријатели да ја посетите мојата продавница, Мојата продавница имаат професионален тим услуга.
Мојата продавница цел е "Професионални, Квалитетни, Доверливи".
Мојата продавница обезбеди најдобар ефективни производи и квалитетна услуга на сите.
sonoff воздух глувчето linux тв кутија domotica 433mhz универзален далечински управувач за контрола на кодот грабител
controle remoto универзален далечински управувач универзална портата далечински управувач 433 глувчето водител qhqg
контрола remoto doorhan chunghop mando garaje wifi switch tda1085 оддалечен безжичен гаража frequencimetro
automação residencial 433 mhz roku 433.92 далечински управувач switch 12v гаражни врати далечинска контрола
далечински управувач duplicator воздух глувчето t2 telecommande portail uzaktan kumanda bluetooth далечинска контрола
duplicator копче на далечинскиот управувач за автомобил алармот тв универзален далечински управувач denon насловна автоматизација дојде
microlab mando на distancia став puertas де garaje далечински управувач switch i7 6400t 27mhz далечинска контрола
bluetooth gamepad telecomando cancello ir учење далечински управувач daewoo rx470 onkyo универзален далечински

Бренд Име:
USARMT
Употреба:
клима уред
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
B9
Пакет:
Yes
Канал:
1
Фреквенција:
433 MHz
Состојба:
Нови
Боја:
Како што е прикажано
Количина:
1 x далечински управувач (Батерии не се вклучени)
Пакет:
ПП торба
Тежина На Пакет:
0.15kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
28cm x 13.5cm x 5cm (11.02in x 5.31in x 1.97in)
Материјал:
АБС материјал
R

Додатоци на производи